1Yard Прекрасна 3D Остава Чипка Цвет Chiffon Цвеќиња Трим Чипка Ткаенина Лента DIY Шиење Додатоци&Дома Свадба Партија Декорација
Ново

1Yard Прекрасна 3D Остава Чипка Цвет Chiffon Цвеќиња Трим Чипка Ткаенина Лента DIY Шиење Додатоци&Дома Свадба Партија Декорација

DEN 125.00
DEN 145.92

Во форма достапна за нарачката


1 Yard 3 D Остава Чипка Цвет Chiffon Цвеќиња Трим Чипка Ткаенина Лента DIY Шиење Додатоци&Дома Свадба Партија Декорација
Материјал : Chiffon
Употреба : Свадба Фестивал Партија Декорација
Боја : Како На Слика
Пакување : 1 Yard
Note1 :
Можете да изберете различни стил сакате .
Note2 :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Испорака :
Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред исплата. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-5 работни дена откако вашата уплата е завршен.(Празници може да биде продолжен)
Бесплатен Превозот политика
>$5,Ослободени од Кина Пост Registed Воздух Mail/Epacket
>$150,Бесплатно со ЕМС/DHL/ФЕДЕКС/UPS-от
* Изразат парцели може да имаат даночни прашање. Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.
* Кој сака испорака итно, pls одберете брзо се изразат како DHL/ФЕДЕКС/UPS-от и сл.
Плаќање :
1.Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.
2.Можете да платите користејќи Money bookers, Виза, Мастеркард кредитни картички и банкарски трансфер.
3.Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Postepay, Carta Si, 4 B поддршка Aliexpress Зачувам услуга.
Испрати & Наплата :
Ако имате било какви прашања во врска со производи или нарачки, ве молиме не се отвори спорот лесно, можете да контактирате со нас во прво време, ние ќе се справи со што е можно поскоро, и да ви даде задоволително решение.
Повратни информации :
1).Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезда откако ќе бидете задоволни со вашата нарачка.
2).Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот buyings, ние ќе ги реши сите проблеми со вас.
Ви благодариме !

Главните својства

Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
CH792-01Y
Бренд Име:
DIY куќа
Материјал:
100% Полиестер
Декорација:
Чипка
Техника:
Ткаени
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Chiffon
НЕМА.:
коко-020
Повод:
Свадба Фестивал Партија Декорација
Материјал:
Chiffon
Состојба:
100% висок квалитет
Количина:
1yard
Име:
Чипка

Избор на купувачот