ESDY Војска Чизми Мажите Тактички Зимски Чизми Пустината Чевли Отворено Пешачење кожа Подигање Воена Ентузијасти Морски Машки Борба Чевли
Ново

ESDY Војска Чизми Мажите Тактички Зимски Чизми Пустината Чевли Отворено Пешачење кожа Подигање Воена Ентузијасти Морски Машки

DEN 3064.00
DEN 3830.40

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Чевли Големина:
6.5, 7.5, 8, 9, 9.5, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Пешачење Чевли
Датум На Издавање:
Fall2017
Бренд Име:
ESDY
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Професионални
Insole Материјал:
ЕВА
Функција:
Дише,Водоотпорен
Затворање Тип:
Чипка-Up
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
69
Горниот Материјал:
Платно
Мажите Чизми:
Армијата чизми

Избор на купувачот