Трајна Шминка Microblading Додатоци Micropigmentation Тетоважа Тонирање Суштината Тетоважа Пигмент Разредување Тетоважа Мастило Боја Комбинација
Ново

Трајна Шминка Microblading Додатоци Micropigmentation Тетоважа Тонирање Суштината Тетоважа Пигмент Разредување Тетоважа Мастило

DEN 390.00
DEN 527.52

Во форма достапна за нарачката


8632 Професионални Убавина Продавница Трајна Шминка 3 D Веѓа Тетоважа Micropigmentation Боја Суштината Пигмент Разредување Нето тежина : 10ml Употреба : Кога пигмент станува сува или премногу дебела, се земаат неколку капки боја суштината во пигмент, тоа може значително губење на пигментот без промена на оригиналната боја и ефект на пигмент. Пигмент ќе стане мазна и парична казна, подобрување на боење. Комбинација на боја, не е лесно да исчезнат, додавање на навлажнувачки ефект на боја. Може да се користи со сите видови на пигменти во телото тетоважа, веѓа тетоважа, веѓа вез, усна тетоважа. Плаќање & Превозот
Плаќање
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Ако имате било какви проблеми со правење на плаќање на, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да ги реши проблемите
Превозот
1. Предмети се испраќаат во рок од 24 часа (освен за викенди и празници) и се испраќаат од Кина преку Кина пост/ Малезија пост и epacket,тоа зависи од превозот метод ќе го одберете.
2. Испораката може да биде одложен за време на викенди и празници. Ние ќе се стремиме нашите најдобри за да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш тоа е во голема мера зависи од курир компании и локалните обичаи, посебно за меѓународен превозот.
Осигурување (вклучен)-$0. Ако не добиете предмети, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние би сакале да обезбеди решение како ќе го бара.
За вашето задоволство и среќа е секогаш наша енергија. Ние се надеваме да се обезбеди најдобрите производи и услуги за вас. За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние веруваме дека сите проблеми може да бидат решени.
Повратни Информации & Политика На Враќање
Повратни информации
Купувачот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети откако ќе се примени предмети.
Бидејќи вашето мислење е многу важна за нашата продавница, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации и 5-ѕвезда резултати за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. W, исто така, ќе го цениме вашата љубезност да ја додадете нашата продавница да вашата шопинг листа.
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да ја напуштат секоја негативна или неутрална повратни информации или било низок рејтинг поени. Ние ќе ги реши сите проблеми ќе се среќаваме.
Политика На Враќање
Ќе имаат 10 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress порака систем за да ни кажат било какви проблеми се соочувате, ние ќе им помогне на вас како е можно поскоро.

Главните својства

Број На Модел На:
Тетоважа Тонирање Суштината
Материјал:
Тонирање Суштината
Тип:
Тетоважа accesories

Избор на купувачот