1 Пар СТП Кожа столче Пукнатина Складирање Кутија Организатор Контејнер Голем Капацитет столче Јазот Додатен Конзола со Чаша Рецка
Ново

1 Пар СТП Кожа столче Пукнатина Складирање Кутија Организатор Контејнер Голем Капацитет столче Јазот Додатен Конзола со Чаша

DEN 1679.52

Во форма достапна за нарачката


1 Пар СТП Кожа столче Пукнатина Складирање Кутија Организатор Контејнер Голем Капацитет столче Јазот Додатен Конзола со Чаша Рецка
Детали :
Предмет : Столче Пукнатина Складирање Кутија
Состојба : Нова
Материјал : Кожа СТП
Боја : Црна, Беж, Браун
Количина : 1 пар
Големина : Прибл. 26x17x6 cm
Тежина : 660g
Пакет Се Вклучени :
1 Пар x столче Пукнатина Складирање Кутија
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com, како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Превозот Смисла Ние ќе го испратите објектот на основниот превозот адреса во вашиот цел на Aliexpress ПОБРЗО. Со цел што можете да ја добиете вашата цел непречено,ве молиме comfirm вашиот превозот адреса внимателно. Политика на враќање Ние гарантираме 100% задоволство. Ако сте незадоволни со предмети што сте го добиле од нас, или објектот не е како опис. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. Целосна наплата, замена или замена ќе бидат понудени. Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме да се направи корист да ја напушти 5 ѕвезда позитивни повратни информации. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ние сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува за викенд и одмор.

Главните својства

Материјал Тип:
СТП Кожа
Бренд Име:
ЦЕЛОСНА WERK
Тип:
Седиштето Пукнатина Складирање Кутија / Торба
боја:
Црна, Кафеава, Беж
Количина:
1 пар
Тежина:
0.66kg

Избор на купувачот