Лебдат шише ѕид налепници спални бања ТВ софа во Позадина Кујнски Ѕид Decals Прозорец Насловна Оркестарот Mural Decals
Ново

Лебдат шише ѕид налепници спални бања ТВ софа во Позадина Кујнски Ѕид Decals Прозорец Насловна Оркестарот Mural Decals

DEN 137.00
DEN 168.96

Во форма достапна за нарачката


Лебдат шише ѕид налепници спални бања ТВ софа во Позадина Кујнски Ѕид Decals Прозорец Насловна Оркестарот Mural Decals
Заврши Големина
Добиете Големина
пвц винил ѕид налепници decals дома декорација уметност цртан филм животинско филм филмот дрво цвет живеење студија кујна канцеларија спалната соба цитати мапата раст на табелата був мајмун џунглата автомобил исламската покрие 3d пеперутка игра кујна

Главните својства

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Тема:
Шема
Број На Модел На:
H0262
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Име:
ZOOYOO
Материјал:
ПВЦ
производ големина(cm*cm):
50*70cm
боја:
шарени
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Содржина:
Шишиња
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
Технологија:
3-та генерација печатени пвц ѕид налепница

Избор на купувачот