Оригиналниот Кореја Козметика ПРИРОДАТА РЕПУБЛИКА Пчелен Отров Тонер 150ml Растенија Суштината Нега на Кожата Влажна Хидратантен Белење
Ново

Оригиналниот Кореја Козметика ПРИРОДАТА РЕПУБЛИКА Пчелен Отров Тонер 150ml Растенија Суштината Нега на Кожата Влажна Хидратантен

DEN 962.00
DEN 1188.00

Во форма достапна за нарачката

Оригиналниот Кореја Козметика ПРИРОДАТА РЕПУБЛИКА Пчелен Отров Тонер 150ml Растенија Суштината Нега на Кожата Влажна Хидратантен Белење
Третира чувствителни и црвена кожа чиста и здрава кожа.
Чувствителна кожа гел крем за лекување на порите и мртвите клетки на кожата.
Глечерот(Минерални, Активен кислород) ги штити од штетни животната средина.
Вода тип тонер за брза апсорпција и не-леплива.
Се намали иритација на кожата и стрес, придавам влогови на кожата.
Како да го користите :
По миењето лице се применуваат на памук и избришат нежно на лицето.

Главните својства

Бренд Име:
ZANABILI
Пол:
Унисекс
Функција:
Третман на акни,Анти-Стареењето,Навлажнувачки,Масло контрола,Белење
НЕТО-WT.:
150ml
Број На Модел На:
Природата Република Пчелен Отров Тонер 150ml
Состојка:
Природата Република Пчелен Отров Тонер 150ml
Земја/Регион на Производство:
Кореја
Сертификат Број:
Природата Република Пчелен Отров Тонер 150ml
Тип На Објект:
тонер

Избор на купувачот