SU80*200 SU80*250 SU80*300 SU80*400 SU80*500 80mm понесе големина ДИН sseries двојно дејство една прачка стандард пневматски цилиндри
Ново

SU80*200 SU80*250 SU80*300 SU80*400 SU80*500 80mm понесе големина ДИН sseries двојно дејство една прачка стандард пневматски

DEN 2085.00
DEN 2085.12

Во форма достапна за нарачката

SU80*200 SU80*250 SU80*300 SU80*400 SU80*500 SU80*600 SU80*700 80mm понесе големина ДИН sseries двојно дејство една прачка стандард пневматски цилиндри
Pls Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-1.Сликата Е за вашиот Код.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.
-2.Стоката треба 2-3 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.
-3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 1-2 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ, Итн.)
-4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.
По-услугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.
Воздухот Слајд Табела цилиндар :
Мини Воздух Цилиндар :
Тенка тип воздух цилиндар :
Ротари цилиндри :
Водич род цилиндри :
Gripper цилиндри :
Rodless цилиндри :

Главните својства

Спецификација:
SU80-200, SU80-250, SU80-300, SU80-400, SU80-500, SU80-600, SU80-700
Тип:
Цилиндар
Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
Број На Модел На:
SU80-200
Клучни зборови:
СУ стандард воздух цилиндар
Модел 1:
SU80-250
Течност:
Воздух
Постапувајќи режим:
Двонасочни
Амбиент и течност температура:
0~70
Модел 6:
SU80-300
Модел 5:
SU680-400
Модел 4:
SU80-500
Модел 2:
SU80-600
Модел 3:
SU80-700

Избор на купувачот