JackJad Мода Преголеми Плоштадот Рамка Shield Стил БЕТИ очила за сонце Жените Кул Тренд Бренд Дизајн Сонце Очила Oculos De Sol
Ново

JackJad Мода Преголеми Плоштадот Рамка Shield Стил БЕТИ очила за сонце Жените Кул Тренд Бренд Дизајн Сонце Очила Oculos De Sol

DEN 278.40

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Рамка Материјал:
Ацетат
Оптички Леќи Атрибут:
Тебе,Огледало,UV400
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Ширина:
68 mm
Стил:
штит
Леќа Висина:
64 mm
Број На Модел На:
1702 БЕТИ
Бренд Име:
JackJad
JackJad Пакување:
Торба,Крпа,Картичка

Избор на купувачот