Возрасни Големина Екипажот Чорапи Домородци Дијаманти Зебра Главата Моливи Husky Мрачно Забава Индискиот Индискиот Молив Среќен Пес Патка Лов Бомба Шепи
Ново

Возрасни Големина Екипажот Чорапи Домородци Дијаманти Зебра Главата Моливи Husky Мрачно Забава Индискиот Индискиот Молив Среќен

DEN 181.92

Во форма достапна за нарачката

Нога(CM) : 22 - 27 ЕВРА Големина : 35 - 43 НИ Големина : 5 - 9 велика БРИТАНИЈА Големина : 4.5 - 8.5 Чорапи се виткаат, една големина одговара на сите. За повеќе информации ве молиме контактирајте со продавачот.

Главните својства

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Бренд Име:
INNCH
Висок:
Членови на екипажот
Материјал:
Акрилик,Spandex,Памук,Rayon
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик

Избор на купувачот