Покрие Случај За Asus Zenpad Z8s ZT582 ZT582KL 7.9 Smart Случај Funda Таблета Објавен 2017 СТП Виткање Тенок Стојат Школка +Филмот+Пенкало
Ново

Покрие Случај За Asus Zenpad Z8s ZT582 ZT582KL 7.9 Smart Случај Funda Таблета Објавен 2017 СТП Виткање Тенок Стојат Школка +Филмот+Пенкало

DEN 384.00
DEN 548.16

Во форма достапна за нарачката


Покрие Случај За Asus Zenpad Z8s ZT582 ZT582 KL 7.9" Smart Случај Funda Таблета Објавен 2017 СТП Виткање Тенок Стојат Случај +Филмот+Пенкало Карактеристики : 1.Мулти бои за избор. 2.Направени од високо-квалитетни Материјали. 3.Луксузот и Модата . 4.Совршен Монтирање и Заштита таблета Добро. 5.Заштитете го вашиот таблет од гребнатини,валкани,солза и носат. 6.Кога го користите ,Не треба земе таблета надвор од случајот. 7.100% Сосема Нов & Компатибилни со вашиот Таблет. Подароци : 1 x Пенкало + 1 x филм

Главните својства

Ширина:
133.9inch
Стил:
Моден
Должина:
204inch
Материјал:
PU
Бренд Име:
Cisoar
Модел Компатибилност:
За 2017 Asus Zenpad Z8S ZT582 ZT582KL
Пакет:
No
Апликацијата Лаптоп Големина:
7.9
Функција:
Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Број На Модел На:
За 2017 Asus Zenpad Z8S ZT582 ZT582KL
Компатибилен Бренд:
за lenovo
Шаблон Тип:
Печати
is_customized:
Yes
Поддршка:
Dropshipping Целата Продажба Freeshipping
Боја Стил:
14 Модели На Модата Слики Насликани Случај
CP1:
школка Кожата capa став carcasa За 2017 Asus Zenpad Z8S ZT582 ZT582KL
CP2:
Случај За 2017 Asus Zenpad Z8S ZT582 ZT582KL

Избор на купувачот