5 Големина Automn Зима Теди Мала Куче, Мачка Миленичиња Облека Животни Млечни Крава Облик На Домашни Миленичиња Облека Кученце Куче Руно Четири Нозе Џемпер
Ново

5 Големина Automn Зима Теди Мала Куче, Мачка Миленичиња Облека Животни Млечни Крава Облик На Домашни Миленичиња Облека Кученце

DEN 287.52

Во форма достапна за нарачката

5 Големина Automn Зима Теди Мала Куче, Мачка Миленичиња Облека Животни Млечни Крава Облик На Домашни Миленичиња Облека Кученце Куче Руно Четири Нозе Џемпер
Нови DIY модна облека за домашни производи
1 прекрасно милениче облека направени посебни милениче дизајни кои ќе го сакам, може да се направи вашето домашно милениче изгледа како фудбалер.
2 100% Сосема нов безбедно и висок квалитет
3 Што голем подарок идеја за сопственикот на четири нозе пријател.
4 Процес на квалитетот bur Изработка, квалитет загарантирана.
5 Достапни Големина : S/M/L/XL
6 Материјал : Мали Тери материјал
7 Пакетот вклучува : едно домашно милениче лето здолниште
8 Топло Потсетат : ве Молиме мерка и изберете големината кога цел
Начин На Плаќање
Опции за исплата : Moneybookers/Visa/ Master Card/ Western Union/ TT/Кредитна Картичка. или посетете го овој : help.aliexpress.com/payment_faq.html
Превозот Услови
1. Вашиот објект ќе биде предаден во 2-7working дена по Плаќање Потврдена.
2. ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската чистење пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо ќе производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја, превозот цената не вклучува никакви увозни даноци.
2. Испорака проценка време
-Обично, e Packet зема 7-14days(САД ).Кина Пост и Хонгконг Пост земе 10-30days.
-ЕМС/DHL/UPS/ТНТ/Федекс (Не во Оддалечена област) се 3-10 дена по испратена
3. Ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздухопловната ако toal тежина е помалку 2 KG или Помалку $120 освен ако не плаќаат дополнителни превозот обвиненија
4. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ако сакате да се промени на адресата, ве Молиме контактирајте со нас во времето
Враќање & Замена
Ние ќе се потрудиме да им служи на нашите клиенти
1. Ако примите на неисправни објект во рок од 7 дена, ве молиме да не't двоумете се да контактирате со нас пред да замине на повратни информации до нас.
2. Ве молиме, известете нè ако сакате да се вратите, ние ќе се обезбеди враќање адреса за вас.
3. Ве молиме контактирајте со нас ако не't добиете вашиот објект, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем побрзо.
4.Ве молиме имајте на ум; човек направени дефекти не се гарантира ,како што се на штета по употребата, оштетувања од вода и така натаму.
5.ако не сте задоволни со вашите елементи, можете да разменувате објектот во рок од 7 дена, но купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот
Повратни информации
1. Ако се чувствувате незадоволни со нашето производство, ве Молиме контактирајте со нас навремено, ние'повторно задоволство да се реши вашиот проблем наскоро.
2. Ако се чувствувате задоволни со нашето производство, да им даде на вашиот позитивен фидбек .ви благодариме.
3. Позитивни Повратни информации(5 ѕвезди) е многу важен за нас, ве молиме мислам дека пред да замине feed врати,ви благодариме
4. Ве молиме контактирајте со нас пред да ни даде неутрален(3 ѕвезди) и негативниот(1-2 ѕвезди) повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите. Ве молиме да ни даде можност да се направи до тоа и ни веруваат!
Благодарение толку многу за вашата шопинг, добредојде назад и во секое време!

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип:
Кучиња
Шема:
Dot
Материјал:
100% Памук
Сезоната:
Сите Сезони
Тип:
Кучиња
Материјал:
100% Памук
Сезоната:
Сите Сезони
Измијте Стил:
Рака мие / Машина за миење
Шема:
Млечни крава
Функција:
Мека / Дише
одговараат за:
Мали Кучиња / Мачки

Избор на купувачот