Savanini 2 парчиња Сребро ABS Хром Страна Ретровизорите Замена Капи Покритие За Audi TT 2015-2017
Ново

Savanini 2 парчиња Сребро ABS Хром Страна Ретровизорите Замена Капи Покритие За Audi TT 2015-2017

DEN 9576.00
DEN 10079.52

Во форма достапна за нарачката

Огледало поклопецот се дизајнирани за секој конкретен возило и се вклопуваат совршено
5. Ви благодариме! Големина и Форма Детали :
**Важно Прашање Превозот
* Ние нудиме бесплатен превозот за нашиот производ, производ ќе ви биде доставен од нашата HK магацин, ETA нормално помеѓу 19-27 работни дена без online следење, па ако треба производот итна, ве молиме изберете Забрзана Испорака со АУ$5. Директно замени,e asy Инсталација. Со напредна технологија и елаборирање на изработка
3.2 парчиња Бренд Нова Високо Квалитетна ABS Хром Автомобил Страна на Вратата Ретровизорите Replacment Покритие За Audi TT 2015-2017
Пакет Содржина : 2* Несакани Огледало Осигурување(Лево+десната Страна)
Карактеристики :
1. Се движат надвор вашата оригинална огледало покритие и да ја инсталирате оваа капи на
Инсталации : Завртете го ретровизор објективот на својот најголем агол, ги тргнеме на леќа со држење една страна на неа за Користење на врана плоча на unclench две токи ги тргнеме на оригиналниот огледало покрие ups, да се Стави нов огледало покрие капи директно на инсталацијата позиција и притиснете го се додека седи во тока Стави огледало леќа назад со цел во тока сајт ве Молиме да ни помогне да ја потврди компатибилноста пред испраќањето на пратката надвор , бидејќи таму ќе имаат некои различни модел на возило во секоја земја . Строги фабрика инспекција
4. Премиум Материјал : Квалитет АБС материјал. ве молиме бидете советувани дека пораката ќе се одговори од страна на нашите услуги на клиентите службеници од 08 : 00 - 20 : 00 (со Исклучок на Викенди и државни Празници)
* Можете да очекувате да добиете одговор на вашето барање во рок од 24 часа.
Ние го задржуваме правото да не наплата S&H кога објектот е објавено.
**Се Враќа Политика
Сите продажни дојде со нас 30 дена гаранција. Ако одберете бесплатен превозот, ние се претпостави што се читаат и се согласија со нашите испорака термин и политика. Добро Fitment : 3 D Моделирани врз основа на вистински автомобил. Направи вашата исплата откако ќе го добијат во комбинација фактура.
Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета. Евтини и лесно да го инсталирате, за малку време и пари можете да се подобри вашиот автомобил е изгледот и перформансите
7. Ве молиме имајте во предвид Експедитивни услуги Прва Класа Воздухопловната само avi за регионот купувачот во Австралија, велика БРИТАНИЈА и сад.99 обвинет од страна пост услуга, ETA нормално помеѓу 8-10 работни денови со полно онлајн следење во прилог, тоа е целосно ваш избор, но ние guaratnee 100% за испорака и испорака методи, за разлика само меѓу испорака временска рамка. И
подолу 5 ѕвезди покажува лоша положба за мене, во тој случај, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за да се реши тоа.
Ви благодарам многу повторно. Сите наши производи се гел-обложени и високо прегледано пред превозот
6. 100% сосема нов,никогаш не се користи
2.
За илустрација покажува како да ме остави на повратни информации, ве молиме следете ги, thx
. Својот препознатлив облик ќе го поставите вашиот автомобил за разлика од слични модели.
Ако сте наддавање за повеќе предмети, ве молиме игнорира автоматски потсетници за плаќање на индивидуални објекти. (Со исклучок на Викенди и државни Празници)
**Контакт со нас
Ние сме авто делови од телото производителот и на големо, Ние може да обезбеди добар квалитет на стоки со најдобрите цени за вас!
Имаме многу акции и може да превозот на стока за што во еден ден откако сте платиле.

Главните својства

боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Модел Година:
200-
Објектот Висина:
25cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1.5kg
Специјални Функции:
Замена
Име На Модел:
10001
Објектот Ширина:
25cm
Објектот Дијаметар:
25cm
Објектот Должина:
30cm
Бренд Име:
Savanini
Материјал Тип:
ABS

Избор на купувачот