Батерија на полнење на вниманието led blubs салон екранот кабинет светилка носителот клип ноќ пазарот тезги накит ZH SD84
Ново

Батерија на полнење на вниманието led blubs салон екранот кабинет светилка носителот клип ноќ пазарот тезги накит ZH SD84

DEN 1391.52

Во форма достапна за нарачката


Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
опис :
(1) Материјал : Алуминиум
(2) Боја : сребрена
(3) Осветлување : led(топло бела зелена сина, жолта виолетова црвена светлина)
(4) Напон : 90 V-260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.
Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.
Добредојдовте на нашиот осветлување продавница .
големина : види опис Пакет : Полнач X1
биро центарот на Вниманието X1
(Вграден-на полнење на батеријата) Можат да работат за 6-9 часа

Главните својства

Wattage:
warm light, white light, red light, blue light, green light, yellow light, purple light
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Вниманието
Извор На Енергија:
DC
Карактеристики:
6621
Бренд Име:
WINZSC
Број На Модел На:
170914
Е dimmable:
No
Тело Материјал:
Алуминиум
Напон:
6V
Употреба:
празник
Гаранција:
LL1
сертификација:
CCC
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Вниманието
Моќ Толеранција:
1

Избор на купувачот