Viborg Чист Бакар НИ AC Кабелот за Напојување Приклучете HIFI IEC Женски Конектор DIY Моќ Кабелски Приклучок
Ново

Viborg Чист Бакар НИ AC Кабелот за Напојување Приклучете HIFI IEC Женски Конектор DIY Моќ Кабелски Приклучок

DEN 3283.00
DEN 3456.00

Во форма достапна за нарачката


Viborg Чист Бакар НИ AC Кабелот за Напојување Приклучете HIFI IEC Женски Конектор DIY Моќ Кабелски Приклучок
VM502+VF502 Модел(САД) : VM502 Диригент : Чист Бакар Тело:Алуминиум Димензии : 62mm H X 40mm φ Над Должина:82.5 mm Конекции : Завртки Завртки Погоден Жица : Max.8ММ Оценка : 15 A/125 V AC Accommodates кабел : 6mm-20mm Модел(IEC) : VF502 Диригент : Чист Бакар Тело:Алуминиум Димензии : 63.7 mm H X 40mmφ Над Должина:81.5 mm Врски : Set Завртки Погоден Жица : Max.8ММ Оценка : 15 A/125 V 10 A/250 V Accommodates кабел : 6mm-20mm

Главните својства

Стандард:
Приклучете НИ се
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Број На Модел На:
VM502+VF502
Бренд Име:
Viborg
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Примена:
Станбени / Општа Намена
Господар Префрлате:
No
Заземјување:
Стандард Заземјување
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
WIFI:
No
Тип:
Електричниот Приклучок
Места Број:
1
верзија:
ни моќ приклучок
апликативен:
Моќ Кабел
конектор:
US
Пол:
Машко-Женски
Конектор тип:
ни црвено бакар
Модел:
VM502+VF502
Диригент:
Чист Бакар
Погоден Жица:
Max .8ММ
Оценка:
15A/125V AC
Accommodates кабел:
6mm-20mm

Избор на купувачот