пвц слика стара верзија на S Симулација на диви животински модел играчка тигар бел тигар + тигар младенчиња мајка и дете одговараат на
Ново

пвц слика стара верзија на S Симулација на диви животински модел играчка тигар бел тигар + тигар младенчиња мајка и дете одговараат

DEN 908.00
DEN 955.20

Во форма достапна за нарачката

Димензии : мајка ca11cmlong ,на младенче ca 7cm долго Материјал : ПВЦ солидна не-токсични еколошки материјали
пакет : opp вреќа
може да имаат малку недостаток.

Главните својства

Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Пол:
Унисекс
Војник Додатоци:
Војник Сет
Со Анимација Извор:
Кина
Mfg Серија Број:
Модел
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Модел
Бренд Име:
Gosnell
Тема:
Животни
Завршување Степен:
Готови Производи

Избор на купувачот