Преносни Микробранова LunchBox Пикник Benito Храна Контејнер За Складирање Нови Шарени Дете Алатка Ault Сет
Ново

Преносни Микробранова LunchBox Пикник Benito Храна Контејнер За Складирање Нови Шарени Дете Алатка Ault Сет

DEN 139.00
DEN 204.96

Во форма достапна за нарачката


Преносни Микробранова Ручек Кутија Пикник Бенто Храна Контејнер за Складирање + Лажица НОВИ Шарени Дете Алатка Ault Сет
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Одговара и Удобен
Ручек Кутија со Лажица
Спецификација :
Боја : Розова, Сина, Зелена
Материјал : ПП
Големина : Прибл. 20*14*7.3 cm
Забелешки :
1.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.
2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.
Пакет се вклучени :
1 x Бенто Кутија
1 x Лажица
Плаќање : Превозот : 1.Поради Политика, ве молиме дај ни вашиот полно име ако сте Русија.Ви благодариме на соработката. 2.Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работни дена од денот на приемот на плаќање. 3.Доколку трансакцијата е во Хонг Конг и Кина јавен празник, ракување со времето ќе биде одложен. Ве молиме да се разбере. 4.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите. Гаранција : 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел,превозот цена е мечка од двете купувачот . 3. Ние ќе рефундирање на вашите целосна исплата ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4.12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 5.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Повратни информации : Надевајќи се дека ќе може да ни даде добра повратни информации! Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој .Срдечно ве покануваме да ја напушти Позитивни Повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Ви благодариме за вашата поддршка!!

Главните својства

Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
сертификација:
CIQ
Број на Корисници:
2
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Стил:
Традиционален Кинески
Техника:
Мраз
Пластични Тип:
PS
Број На Модел На:
DTR0425
Бренд Име:
Doatry
Материјал:
Пластични
Производство:
Сад + лажица

Избор на купувачот