Jancoco Max 2018 Зима Жените Вистински Рекс Зајакот Дебели Плетени Шамија Моден Стил Долго Shawls Висок Квалитет Обвива S7190
Ново

Jancoco Max 2018 Зима Жените Вистински Рекс Зајакот Дебели Плетени Шамија Моден Стил Долго Shawls Висок Квалитет Обвива S7190

DEN 1810.00
DEN 3480.00

Во форма достапна за нарачката


Директна Се Продава Од Фабриката
Предмети Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Вистински Зајакот Крзно
Должина : 175cm
Ширина : 13cm
ПРЕВОЗОТ
Ве молиме двојно проверете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ број, инаку пакет не може да биде предадена успешно.
Бесплатен превозот обично трае околу 15-40 дена. (од страна на редовни воздухопловната Ali Express Стандард Превозот,Epacket,Кина Пост Воздух Пошта итн.).
Поради Одмор или Лоши временски услови, пакетот можеби доцнење за повеќе денови .
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.
САД и велика БРИТАНИЈА, Германија, Австралија - нормално 10-20 дена.
Западна Европа (Франција, Данска, Шведска...) –нормално 15-30days.
Русија, Украина, Бразил - нормално 20-40days
Ако не го добиете вашиот објект во рок од 30 дена, pls ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери за вас.
Ако ви треба брза испорака, ве молиме контактирајте со нас за дополнителни превозот цена. Брза испорака зема 4-7 дена.
ЗА ДАНОК НА
Ние се изјасни како "подарок", со ниска вредност на пакетот за полесно царинење и обично нема данок.
Во ретки случаи, вашиот пакет можеби селектирани од страна на Царинската управа, и Купувачот ќе има обврска да плаќа данок давачки. ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ние прифаќаме враќање или размена со оригиналните услови. Купувачите треба плати превозот поштенски за враќање.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот и испрати назад на Објектот. КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас, прво преку пораки.
Ние гарантираме за вашиот проблем ќе се реши брзо. Ви благодариме.

Главните својства

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Jancoco Max
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Крпеница
Материјал:
Крзно
Марами Тип:
Шамија
Марами Должина:
135cm-175cm
Број На Модел На:
S7190

Избор на купувачот