Најдобро продаван производ не бактериски хронична простата терапија хронична nonbacterial prostatitis третман massager deivce
Ново

Најдобро продаван производ не бактериски хронична простата терапија хронична nonbacterial prostatitis третман massager deivce

DEN 11760.00
DEN 16800.00

Во форма достапна за нарачката


Најдобро продаван производ не бактериски хронична простата терапија хронична nonbacterial prostatitis третман massager deivce

Главните својства

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
Телото
Бренд Име:
COZING
Број На Модел На:
KOZING-QLX01
Материјал:
ABS & TPR
Големина:
Small
Број На Модел На:
COZING-QLX01
Карактеристики Како домаќинство физиотерапија devi:
nonbacterial хронична простата терапија хронична nonbacterial prostatitis
Име на производ:
Најдобро продаван производ не бактериски хронична простата терапија хронична
Функција:
простата болест ласерска терапија
Работи На Принцип:
Мулти-бран пулс, да се стимулира acupoint.
Објектот:
Машката Простата третман инструмент К-јас за bph простата дома healthcar
Место на Потекло:
Hubei, Кина
За сертификација на:
CE, ISO9001 и ISO13485
третман опсег :
Машката простата ласерска терапија уред
кориснички:
ОЕМ И ODM се прифатени

Избор на купувачот