Kalen Метал Фауима Рака Накит Во Собата За Жените Бохемија Нерѓосувачки Челик Злато Hamss Рака & Монистра Pendant Ѓердан & Обетки Поставува
Ново

Kalen Метал Фауима Рака Накит Во Собата За Жените Бохемија Нерѓосувачки Челик Злато Hamss Рака & Монистра Pendant Ѓердан & Обетки

DEN 420.00
DEN 531.84

Во форма достапна за нарачкатаГлавните својства

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
Kalen
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан&Обетки Сет
Пол:
љубителите',Жени,Девојки,Унисекс
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
KS57809-К
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Стил:
Чешка
Обликотшема:
Hamsa Рака

Избор на купувачот