Нови multicolor мали кадифен lint торба Есен и зима жешка девојка мода чанта заклучување синџир торба дами чанти
Ново

Нови multicolor мали кадифен lint торба Есен и зима жешка девојка мода чанта заклучување синџир торба дами чанти

DEN 760.00
DEN 950.40

Во форма достапна за нарачката

Горниот должина : 18cm под должина : 19 cm висока : 13 cm широки во долниот дел : 9cm Рамо, рака должина : 130 CM (не прилагодливи) 18cm*9cm*13cm Превозот : Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до дена. Плаќање : да ја прифатиме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Гаранција и Гаранција : 12 месеци Гаранција. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако објектот е неисправна на 1 месеци, ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 1 месеци, се уште можете да го испрати назад кон нас, ние ќе ви испрати нова по добивањето на неисправни објект, но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

Главните својства

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб
Стил:
Европски и Американски Стил
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Затворање Тип:
Hasp
Обликот:
Размавта
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Број На Модел На:
TC85263
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Бренд Име:
wany
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Главен Материјал:
Чувствував
Надворешноста:
Никој

Избор на купувачот