WIPSON Лов Оптика Пушка Домет Црвена Точка Поглед Holographic Поглед 4 Тип Reticle Рефлекс Пиштол Тактички Airsoft Воздушни Пиштоли Пушки
Ново

WIPSON Лов Оптика Пушка Домет Црвена Точка Поглед Holographic Поглед 4 Тип Reticle Рефлекс Пиштол Тактички Airsoft Воздушни Пиштоли

DEN 1421.00
DEN 2255.52

Во форма достапна за нарачката


Бидејќи царинските провери опсегот строго, Бразил и Јужна кореја клиенти, ве молиме да не купи.
Спецификација Зголемување : 1x Цел Дијаметар : 22mm FOV : [email protected] Железница : 22mm Диференцијација на Владата : 4 Диференцијација свила Боја : Црвена Зелена Партер : Мулти-опрема Огледало тело : Црна Производ Големина : 82x65x54mm Забелешка Батерии : 3pcs LR44, 1pcs CR до 2032 (без)

Главните својства

боја:
Црна
Број На Модел На:
HD-103B
Функција:
Леќа
Тип:
Пушка
Бренд Име:
Z-TAC
Функција:
Red Dot
Ласерски Моќ:
20mW
Ласерска Бранова Должина:
532nm
Материјал:
алуминиум легура во трајни црна
Тип На Батерија:
3pcs LR44, 1pcs CR до 2032 (Не се вклучени)
Железнички тип:
22mm
Големина:
82mmx65mmx54mm
Должина:
155mm(6.1inch)
Ласерски Зум:
прилагодлив

Избор на купувачот