20cm DC 3.5 mm 3 Пол 90 степени Машки да Машки M/M Аудио Адаптер Кабел за мобилен телефон MP3 Говорникот Бесплатен Превозот
Ново

20cm DC 3.5 mm 3 Пол 90 степени Машки да Машки M/M Аудио Адаптер Кабел за мобилен телефон MP3 Говорникот Бесплатен Превозот

DEN 93.00
DEN 109.44

Во форма достапна за нарачката

Карактеристики : Сосема Нов и т op квалитет. Издржливи во употреба Приклучок : 3.5 mm 3 пол машки да се машки. Аглеста да аглеста Моделирани конектори со вирус олеснување обезбеди солидна висок квалитет на врската помеѓу поврзани уреди Боја : црна Должина : 20cm Совршен Поврзување за слушалки,звучници за КОМПЈУТЕР,Автомобил стерео,и повеќе. Пакет се Вклучени : 1 Buc x 20cm 3,5 мм DC Стерео Аудио Кабел

Главните својства

Должина:
0.2M
Конектор A:
Џек
Бренд Име:
CY
Конектор Б:
Џек
Пол:
Машко-Машки
Примена:
MP3 / MP4 Плеер
Пакување:
Polybag
Функција:
Никој
Број На Модел На:
197
оклопна:
Не-Заштитени
Тип:
ПОМОШЕН Кабли
Пакет:
No

Избор на купувачот