Моден стил Силикони ЖЕНЕВА жените Часовници Жените се Облекуваат Кварц Види за Девојки подарок Зглоб Види Relogio Feminino 2017 часовник
Ново

Моден стил Силикони ЖЕНЕВА жените Часовници Жените се Облекуваат Кварц Види за Девојки подарок Зглоб Види Relogio Feminino 2017

DEN 96.00
DEN 173.76

Во форма достапна за нарачката


Драг пријател. Голема промоција!!! ниска цена!!! СТАН поевтино!!!
Моден стил Силикони ЖЕНЕВА жените Часовници Жените се Облекуваат Кварц Види за Девојки подарок Зглоб Види Relogio Feminino 2017 часовник - 100% сосема нов и висок квалитет. - Прецизни кварц движење, за точно време на чување. - Спецификација (приближни) Случај Дијаметар : 40 mm прибл. Случај Дебелина : 8 mm прибл. Случај Материјал : Алуминиум Бенд Ширина : 1.8 cm Бенд Должина : 18 cm прибл. Бендот Материјал : Силикон Бенд Прилагодливи : Yes Пакет се Вклучени : 1 парче Види
За голема количина пријатели : Ако купите голема количина на, ве Молиме слободно да ме контактирате. Ние ќе предвид најдобра цена и со најдобар превозот цена за вас. Нашата Услуга :
1. Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.
2. Ние може да ви испрати на производ слики по вашата исплата.
3. Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас.
4. Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.
5. Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакетот !!
Внимание За Руски Пријатели :
1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање. : )
2. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава.
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!
Нашите одговорни :
Драг пријател,ако имате било какви проблеми,pls се чувствуваат слободни да не контактирате, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек.
Плаќање :
Ако имате било какви прашања на плаќањето, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Испорака :
Превозот ќе се организира во рамките на 1-3 дневна по плаќање.
Превозот начин да ја прифатиме како што следува :
1. Тоа ќе потрае околу 5-7 работни дена од DHL UPS, TNT FEDEX ЕМС.
2. Тоа ќе потрае околу 15-30 дена од Кина Пост Воздух Mail .
Контакт :
E-mail Трговија со датот. и Skype : Елитност-qiumiaochun1
ние ќе ви одговори во рок од 12 часа
Повратни информации :
1. Ако нешто те прави незадоволни или лути, ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине Повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот, додека не ги задоволи.
2. Ако ви се задоволи со објектот, ве молиме оставете позитивни повратни информации (5stars) за нас. Тоа е многу важно за нас. Ви благодарам многу!
Бидејќи на агол и светлина, вистински објект може да биде малку поинаков од сликата.
(Се надевам дека ќе може да се разбере нас)
Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации или да се отвори било спор без комуникација, ние веруваме дека нашата комуникација ќе се реши проблем за вас, и тоа нема да ве изневерам. Знаете какви било негативни или неутрални или спор ќе му наштети на двете страни, и нема да дозволиме проблем навистина да се реши.

Главните својства

Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
guoJ
Случај Дебелина:
8мм
Функција:
Отпорен На Вода
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Тока
Бендот Ширина:
15mm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Бендот Должина:
25cm
Бренд Име:
V6
Dial Дијаметар:
3.5 mm
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Тип На Објект:
ЖЕНЕВА силикони кварц-види
Види тип:
relogio feminino
види бенд:
силиконски види жени
Материјал:
Силикони
Боја:
бела, црвена, црна, зелена,сина, црвена роза, розова
види материјал:
нерѓосувачки teel мода жените види
види:
Кварц Рачни Часовници
Тип На Објект:
relojes mujer 2016 година
Ставка опис:
montre femme
Објектот:
horloges vrouwen

Избор на купувачот