DIY 200Pcs 16mm AB Смола Срцето Рамен Грб 2 Дупка Кристал Свадба Копчиња Занаети K98*10
Ново

DIY 200Pcs 16mm AB Смола Срцето Рамен Грб 2 Дупка Кристал Свадба Копчиња Занаети K98*10

DEN 442.00
DEN 464.64

Во форма достапна за нарачката

Материјал : смола
Големина : 16mm (1"=25.4 mm)
Боја : се погледне на слика
Топло Совет :
1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект. Ако имате било каков проблем, pls контактирајте со нас во секое време, ви благодариме!

Главните својства

Бренд Име:
Diy Супер Рајот
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Обликот:
Срцето
Употреба:
Чанти,Облека,Чевли
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
K98*10
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
Тип На Производ:
Rhinestones

Избор на купувачот