1PC Пластични Прсти Помине Clippers Машина Со Клип Catcher Јаглероден Челик Помине Уметност Режа Совети Тример Нокти Cuticle Грижа Алатки
Ново

1PC Пластични Прсти Помине Clippers Машина Со Клип Catcher Јаглероден Челик Помине Уметност Режа Совети Тример Нокти Cuticle

DEN 117.00
DEN 130.08

Во форма достапна за нарачката

Ние само брод да се потврди цел адреси.
Ние сме BSCI фабрика и имаат совршен парцела сортирање систем, исклучиво сме на контрола на квалитетот и за време на испорака. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Време На Испорака :
Превозот Метод
RU
BR
НАС
Меѓународни
Кина Пост
35-55 Дена
40-60 Дена
25-45 Дена
25-60 Дена
Експрес Испорака
7-12 Дена
7-12 Дена
7-12 Дена
7-12 Дена
1. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.7 cm
Боја : Сина
Пакетот вклучува : Нокт Clipper x 1 КОМПЈУТЕР во сребрена кеса
Ние сме Производител/ веледрогеријата на Aliexpress , една гранка на "CONA TOOOLS"
Ние о ffer трговија на Големо и Пад пратката. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата ЗАЧУВАМ
3. Ние гарантираме за да брод стоки надвор рок од 3 работни дена по исплата потврда освен празник. За голема цел ќе биде примен дополнителен попуст од нас контакт. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од али express.
Ние сме сп e cialized во избрани за лична нега алатки, вклучуваат помине алатки, нога педикир алатки, око алатки, лицето алатки, шминка четки, итн. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас.Сите предмети има 1 година гаранција. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона и под влијание на лошите временски услови, царина, итн.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ве молиме да се разбере и поглед како стандард. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.
Материјал : Метал
Димензии : 6.
Овој професионален помине clipper е остар, трајни и мека на допир. Ние брод од страна на Кина пост,хонг конг пост EMS,DHL,Fedex, според вашиот избор, кога прави нарачка .
Со индивидуалните торба, Лесни компактен и лесен да се стави во вашиот козметички торба, ќе ви овозможи да го користите во секое време и насекаде.
Внимателни дизајн, совршено безбедни за употреба. Ние не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царината,Увозните давачки,даноци, придонеси или други царински давачки.
Превозот :
1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Плаќање :
1. Направи paymen т рок од 24 Часа. Ви благодариме!
ПАКУВАЊЕ
Информација за производот :
Сосема нов и висок квалитет.Бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред цел.
Можеме да го прифатиме OEM наредби и приватни етикета производи со мал MOQ. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Јас f купувањето кои не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени .
Ние се 9 години Alibaba Трговија Осигурување член и има околу 3000 предмети онлајн.

Главните својства

боја:
Сина
Тип На Објект:
Clipper & Тример
Примена:
Пети,Прст
Број На Модел На:
Q003
Големина:
6.7cm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сина
Функција:
Со клип catcher
Предмет Тип:
clipper тример
Материјал:
Метал

Избор на купувачот