ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) Нови Професионални 49mm УВ FLD CPL Филтер за полнење &Гас дува и четка за canon nikon, sony pentax+ткаенина за Чистење бесплатен превозот
Ново

ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) Нови Професионални 49mm УВ FLD CPL Филтер за полнење &Гас дува и четка за canon nikon, sony pentax+ткаенина

DEN 477.00
DEN 524.16

Во форма достапна за нарачката

Овој филтер дава точно-на-животот боја препевот со отстранување на груби жолто-зелена фрлија вообичаено резултира од флуоресцентни светилки.
Нов ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) Премија Микрофибер Крпа за Чистење
•Количина : 1
•Ултра нежен! Исклучително фини микрофибер листови нула гребнатини, ленти или знаци. Најголемиот дел количини исто така достапни.
•Секој Magic Fiber е индивидуално и уредно спакувани во своја полиуретан пластична кеса за долгорочна safekeeping. Кога снимањето под дневна светлина, а флуоресцентни филтер драматично се зголемува боја сатурација на теми како што се sunrises и на зајдисонцето.
почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,
ве молиме контактирајте ме слободно време, јас ќе се обидам моето најдобро да се реши тоа за вас ,
се надевам дека мојата продавница услуга ќе ви донесе добар шопинг искуство. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Пакетот вклучува :
1pcs 3 во 1 случај филтер
1pcs - 49mm PCL филтер
1pcs - 49mm FLD филтер
1pcs - 49mm UV филтер
Гас дува X 1
четка X 1
1pcs ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) висок квалитет ткаенина за чистење како подарок
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
•Исклучително корисна! Имајте една во вашата канцеларија, дома, канцеларија, торба за лаптоп, камера, торба и автомобил. Време На Испорака :
Леќа капи се главно дизајнирани за да се спречи несаканите скитници светлина од внесување на леќа со проширување и сенчење
на крајот на објективот.5 cm
•Нема други микрофибер е ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА)! Ние гарантираме овие се најдобрите микрофибер крпи некогаш сте користеле или вашите пари назад. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
•Големина : 14.
• ПОРАСТ Само ,и ова е нашиот нов бренд. Можете исто така да користите polarizer на филтерот за да потемни сино небо. Нашите microfibers се направени со премиум материјали и дизајниран да највисок стандард на квалитет. Покрај тоа, од крајот на објективот е продолжена,. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Идеален за заштита на вашите вредни леќа од гребнатини и прашина
УВ филтер апсорбира ув зраците да произведе јасни, јасни фотографии
Кружни Поларизирана филтер елиминира одблесоци од не-метални површини, и ја зголемува контраст и сатурација боја
FLD филтер помага рамнотежа светлина во отворено ситуации или каде флуоресцентни светла се користи
УВ Филтри
Со УВ филтер се користи за намалување на УВ зраци од внесување на објективот и впечатлива филмот. Polarizers намалување на отсјај од вода, стакло, или било неметални површината. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
•Се чисти, без потреба од сапуни или детергенти. Избрише долу децата' играчки, јасли, од не ' рѓосувачки челик шалтери и други области што сакате да ги задржите хемиски слободни. Покрај тоа, тие се термички обработени, да се избегне било нарушување или фокусна shift, и секој филтер е предмет на строги тестови со цел да се обезбеди беспрекорно, дури и површината, што е од суштинско значење за квалитетот филтер и исклучителни фотографии .

Главните својства

Пакет:
Yes
Бренд Име:
KEFU
Број На Модел На:
За камерата
Тип:
ув fld cpl филтер за полнење
боја:
Црна
Брод:
слободни
квалитет:
Висок
За камерата:
за Canon nikon pentax sony
Објектот:
49mm cpl ув fld филтер+bage+ткаенина за чистење
ОДГОВАРА ЗА:
сите 49mm камера
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на купувачот