Вистинска Кожа Автомобил Keychain Копче Случај Покритие За Jeep Grand Cherokee Компас Патриот Dodge Патување Chrysler 300C Автомобил Клучните Прстени
Ново

Вистинска Кожа Автомобил Keychain Копче Случај Покритие За Jeep Grand Cherokee Компас Патриот Dodge Патување Chrysler 300C Автомобил

DEN 375.00
DEN 506.40

Во форма достапна за нарачката

Вистинска Кожа Автомобил Keychain Копче Случај Покритие За Jeep Grand Cherokee Компас Патриот Dodge Патување Chrysler 300 C Автомобил Клучните Прстени
Напомена :
1.Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!
2.Големи или мешани наредби се добредојдени!повеќе квантитет ќе биде подобра цена!
Испорака :
1. Пакување 1pcs во поли торба, ќе брод вашата парцела во рамките на 3 -7working дена.
2, Бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и испорака, во спротивно ќе не е одговорен за погрешно или он-испорака адреса !
Feed back :
Вашето мислење е многу, многу важно за нас, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезда. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, ние ќе го реши проблемот во рок од 48 часа.

Главните својства

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Објектот Ширина:
1inch
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Амблеми
Објектот Дијаметар:
0.5inch
Објектот Висина:
1inch
Налепница Сместување:
Внатрешна
Бренд Име:
peacekey
Објектот Должина:
3inch
is_customized:
Yes
Модел:
Возилото Логото
Тип:
Други 3D Налепница
Материјал Тип:
Pu
Име На Модел:
јп-00118
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Дел Бр.:
p-00118
Материјал Тип:
Вистинска Кожа

Избор на купувачот