Yaoi Фан 1pcs Hitorijime Мојот Херој Masahiro Setagawa Kensuke Ooshiba Asaya Hasekura keyring Pendant Keychain Fujoshi
Ново

Yaoi Фан 1pcs Hitorijime Мојот Херој Masahiro Setagawa Kensuke Ooshiba Asaya Hasekura keyring Pendant Keychain Fujoshi

DEN 174.00
DEN 191.52

Во форма достапна за нарачката

100% Сосема Нов.
Големина за : 6cm
Материјал : акрилик
Боја : Види на Сликата(сите се вистинска слика)
една страна печатење
uuse за keychain,торба pendant.Ова е добар подарок за вашите пријатели . децата или приватни колекции
Ретки објект на пазарот! ве молиме не пропуштајте!

Главните својства

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метална боја:
Имитација Родиум Позлатен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
BL Момче е Љубов Стрип
Бренд Име:
suti
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик
Компатибилност:
торба pendant
Обликотшема:
BL Момче е Љубов Стрип
Функција:
Graver Разбојници Хрониките
Употреба:
подарок,торба pendant
Анимација:
една страна печатење

Избор на купувачот