НОВИ AVC BASA0615R2M 12V 5V 6013 турбина Компресор 6CM Компресор вентилаторот за ладење
Ново

НОВИ AVC BASA0615R2M 12V 5V 6013 турбина Компресор 6CM Компресор вентилаторот за ладење

DEN 864.00
DEN 959.52

Во форма достапна за нарачката


МОДЕЛ : BASA0615 R2 M
Напон : 12 V
големина : 62*62*13 MM
Ротирачка брзина : 15005600
бучава : 2835 DBA

Главните својства

Бренд Име:
AVC

Избор на купувачот