Жените Плус Големина Лабава Облека 2017 Autunm Зима Памук Џемпер О Вратот Долго Средината на Теле Гроздобер Секојдневен Топло Pullover Фустани AC291
Ново

Жените Плус Големина Лабава Облека 2017 Autunm Зима Памук Џемпер О Вратот Долго Средината на Теле Гроздобер Секојдневен Топло

DEN 1182.00
DEN 2230.56

Во форма достапна за нарачката


Жените Плус Големина Лабава Облека 2017 Autunm Зима Памук Џемпер О Вратот Долго Средината на Теле Гроздобер Секојдневен Топло Pullover Фустани AC291
Таму можеби 1-3 cm отстапување во различни големини
големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип М 102 82 56 42 L 106 83 57 43 XL 110 84 58 44 2 XL 114 85 59 45
Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот

Главните својства

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
Директно
Број На Модел На:
AC291
Стил:
Повик
Бренд Име:
QLYFQY
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Lanon,Spandex,Микрофибер
Шаблон Тип:
Цврста
Сезоната:
Есен
Фустани Должина:
Средината На Теле
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Стил:
Повик

Избор на купувачот