Ѓердан Сребро, Отворајќи Obsidian Превозникот Панк Подарок За Жените & Мажи, Томас Стил Накит TS Sterling Silver Мода Накит
Ново

Ѓердан Сребро, Отворајќи Obsidian Превозникот Панк Подарок За Жените & Мажи, Томас Стил Накит TS Sterling Silver Мода Накит

DEN 628.00
DEN 805.44

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Метална боја:
40cm, 42cm, 45см, 53cm, 60cm, 70cm, 80см, 90cm, 100cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
Coinbabi
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
Ѓердан Сребро, Отворајќи Obsidian Превозникот Панк Подарок
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
1cm Монистра
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Мажи
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Компатибилност:
-
Функција:
-

Избор на купувачот