KEORMA Гроздобер стил езеро спокоен сини Срцето pendant шарм хривнија девојки змија синџир Бренд пол женски Накит Слободни transpor
Ново

KEORMA Гроздобер стил езеро спокоен сини Срцето pendant шарм хривнија девојки змија синџир Бренд пол женски Накит Слободни transpor

DEN 180.00
DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката


Хривнија Големина Mesure Начин
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА
Превозот Начин Недела Следење на веб-Сајт Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 30-60 дена не Може да се следи Кина Пост Воздух Mail 20-60 дена www.17track.net/en/ Сингапур Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ EPacket 7-20 дена www.17track.net/en/ EMS 5-20 дена www.17track.net/en/ DHL/ФЕДЕКС 5-10 дена www.17track.net/en/ 1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.
2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.
СЕ ВРАТИ И НАПЛАТА
Ако Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт. Ви Благодариме!
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ
Да се избегне било каков допир со comestice,парфем,коса гел итн киселост супстанција ,накит ќе исчезнат
Полетување кога swiming ,бидејќи тоа ќе се оксидира ако допир со хлорид во базен
Полетување кога ќе пот многу, таму ќе биде хемиска реакција која води кон црна точка се појави
ЗА COLEMA НАКИТ
COLEMA е млада,активни бренд,нашата цел е да им даде на нашите клиенти страст,декорација на вашиот живот,го направат вашиот живот повеќе деликатна.

Главните својства

Должина:
18cm, 19cm, 20cm, 21cm, 22cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Двоен-безбедност-clasps
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Змија Синџир
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
KM381
Пол:
Жените
Обликотшема:
Срцето
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
KEORMA
Функција:
шарм хривнија
Компатибилност:
Жените Хривнија
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
Заштита На Животната Средина Материјал
Повод:
Годишнина , Подароци , Партија, Секојдневниот Живот
Продажбата количина за овој стил:
1pieces
боја:
езеро сино
Тежина:
0.05kg/pcs
Трговија на големо:
Добредојде
Тема:
љубов хривнија
is_customized:
Yes
одговараат за:
Жените ,Девојка,Другарка,Љубовник
Должина:
18-22cm

Избор на купувачот