modabelle 2017 Quinceanera Фустани Розово Руменило/Корални Vestido Де Debutante Beaded Кристал Organza Партија 15 Години Фустан бал
Ново

modabelle 2017 Quinceanera Фустани Розово Руменило/Корални Vestido Де Debutante Beaded Кристал Organza Партија 15 Години Фустан

DEN 13281.00
DEN 15624.00

Во форма достапна за нарачката

Оставајќи неутрални или негативни повратни информации не може да навлезе во решавање на вашите проблеми.Поднесе барање за враќање на продавачот во рок од 15 дена од денот на вашите нарачки пратката*. Ви благодариме. Но, понекогаш во некои земји,
царинскиот службеник може да биде многу строга и ние не може да сметка за сите царинската такса, па ве молиме да проверите на царинската
политика на свој место.Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата. Руски Клиенти , ве молиме потврдете го вашето име е полно име.Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже. Вклучува објаснување и фотографии документирање на причината за враќање. Ако верувате вашите објекти беа оштетени за време на испорака, мора прво да се добие "Доказ за Оштетување" документација од вашиот испорака на превозникот. Откако на вашиот враќање е потврдено и прегледани, ве молиме овозможи до два платежна циклуси за тоа да се кредитираат на вашата сметка. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали. Обидете се на вашиот фустан што е можно поскоро, без отстранување на ознаки, менување, или за перење на облека. Колковите _________ инчи /см 4 . Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум. Откако нашите продавачи го одобри вашето барање, ве молиме испратете го објектот и завршен Производ за Враќање Форма назад кон нас, како е можно поскоро.
Нашата Политика Откази
1. Биста ________ инчи /см 2. ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе бидат сосема исти како и на сликите можете да го видите.Вашето задоволство е од суштинско значење за нас.
Ве молиме имајте во предвид : ако вашата нарачка спецификации се разликуваат премногу голема мера од финалниот големината барање, промена на големината може да не биде возможна
Враќање На Процесот
1. Вие исто така може да ни кажете вашето други барање, ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас. Висина _________ инчи /см
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка или превозот цена.Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација.
Враќање За Замена или Рефундирање
1.
Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување фустан за вашиот специјален повод е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум. Половината __________ инчи /см 3.Ако ви се враќаат или размена на фустани или додатоци, ве молиме бидете сигурни дека тие се во нивната оригинална состојба - unworn, unwashed, непроменета, неоштетени, чиста, слободен од lint и коса и со ознаки непроменети и во прилог. Шупливи до подот _________ инчи /см 5 .
Боја : Боја може да варира помеѓу различни CRT и LCD екрани.
Големината или Монтирање Прашања
Како и сите на нашите фустани се рака-пораби и обичај скроени, на готовиот gown може да се разликува од околу еден (1) инчен во која било насока на одредени мерења.обичај се прилагоди не може да прифати било каква причина се откаже и retreun. Еднаш примено во постројката, вашиот вратите ќе бидат обработени во 3 до 5 работни дена. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек.

Главните својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, Custom Size
Повод:
Quinceanera
Тип На Објект:
Quinceanera Фустани
Бренд Име:
modabelle
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Sequined,Beading,Чипка,Кристал,Appliques
Моден Елемент:
Гроздобер
Силуета:
Бал
Ткаенина Тип:
tulle
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
пинк топката наметки
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Големина:
Custom made, Plus Size,Standard Size
превозот:
Брза испорака
Стил:
розова слатка 16
Тип:
vestido де 15 anos
Дизајни:
пинк матурска бал
vestidos де феста longo:
vestido де menina де феста
облека longue femme соаре:
бал quinceanera

Избор на купувачот