Автоматско Полевање Електронски Градина Наводнување Тајмер Електромагнетниот Вентил за Наводнување Наводнување Sprinkler Наводнување Тајмер irrigator
Ново

Автоматско Полевање Електронски Градина Наводнување Тајмер Електромагнетниот Вентил за Наводнување Наводнување Sprinkler Наводнување

DEN 669.00
DEN 1194.72

Во форма достапна за нарачката


Нови Пристигнување Pla stic Материјал Електронски Градина Вода Тајмер Електромагнетниот Вентил за Наводнување Sprinkler Контрола За Домашна Сектор
Карактеристики :
- Погоден за контрола на системи за наводнување во домашниот сектор, како што се тревник sprinkler, sprinklers, капе куќа, итн.
- Висок квалитет пластичен материјал, издржлив и лесен
- Автоматско и интелигентни, лесен за ракување
- Гумена заптивка дизајн, течење-доказ и цврсто запечатување
- Црево врска : 13mm - погодна за сите познати plug-in системи
- Температура на вода : Помалку од 40 степен
- Моќност : 2 x AAA батерии ( не се вклучени )
Материјал : Пластика
Пакет тежина : 0.327 kg
Пакет Големина(L x W x H) : 11.00 x 9.50 x 12.50 cm / 4.33 x 3.74 x 4.92 инчи
Пакет Содржина : 1 x Наводнување Тајмер,

Главните својства

Тип:
Градина Вода Тајмери
Број На Модел На:
001
Бренд Име:
Земјоделец бобо
Материјал:
Пластични
Тајмерот Тип:
Ac Про

Избор на купувачот