10PCS LT1016 LT1016CN8 LT1016IN8 НАТОПИ-8
Ново

10PCS LT1016 LT1016CN8 LT1016IN8 НАТОПИ-8

DEN 177.00
DEN 196.80

Во форма достапна за нарачката


'

Главните својства

Бренд Име:
HENGXING
Број На Модел На:
автомобил ic
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Теорија:
IC
Заштита На Функција:
IC
Контакт Оптоварување:
IC
Употреба:
IC
Напон:
IC
is_customized:
YES

Избор на купувачот

FBY.34K41/1 DC24V
Ново
FBY.34K41/1 DC24V
Во форма достапна за нарачката
DEN 4016.16

R7D-BP01H-Z
Ново
R7D-BP01H-Z
Во форма достапна за нарачката
DEN 22464.00

PDA1-215ZHL
Ново
PDA1-215ZHL
Во форма достапна за нарачката
DEN 6960.00