50PCS 30ММ Антички Железо Накит Кутија Катанец Hasp Заклучен Дрвени Вино Подарок Кутија Чанта Тока Хардверски Додатоци
Ново

50PCS 30ММ Антички Железо Накит Кутија Катанец Hasp Заклучен Дрвени Вино Подарок Кутија Чанта Тока Хардверски Додатоци

DEN 640.00
DEN 673.44

Во форма достапна за нарачката


Ве молиме оставете порака по редоследот како што сакате боја!
Или да се меша бои и количини!
Напомена :
На светлосни ефекти боја разликата е нормално
Големина грешка +-1cm е нормално
Плаќање
Кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и western union) . Плаќањето ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Испорака
1. Производи ќе бидат испорачани во 1-7days (според количината на вашите нарачки) откако ќе се направи исплата.
2. Превозот време : Кина пост : 15-60days, ако превозот одлагање ќе треба за 90 дена; ЕМС : 5-14 работни дена. DHL/UPS/Федекс/ТНТ : 3-10 работни дена. Хонгконг Пост : 7-21 работни дена.
3. Ние ќе се одговорни за Кина царинската проблеми и купувачот треба да се одговорни за друга земја царинската проблем.
Враќање/Поврат
Ние нудиме целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот. Ве молиме бидете сигурни на објекти со оригинална состојба.
Повратни информации
1. Ве молиме љубезно им помогне да се остави позитивни повратни информации , а потоа ќе бидат нашите вредни клиенти и добивање на нашиот преференцијални политики.
2. Ако не се задоволи со стоката, ве молам, само нас контакт пред да остави негативни повратни информации, ние сме подготвени да ги реши проблемите и да живеат до вашето задоволство.
Ви благодариме за вашата поддршка.

Главните својства

DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YNIZHURE
Број На Модел На:
a051
Големина:
30MM
боја:
бронза злато сребро.

Избор на купувачот