JINGLANG трговија на Големо Мода Hummer Затворач Шарм Сребрена Боја Кристал Сонцето Приврзоци DIY Шарм За Изработка на Накит Додатоци
Ново

JINGLANG трговија на Големо Мода Hummer Затворач Шарм Сребрена Боја Кристал Сонцето Приврзоци DIY Шарм За Изработка на Накит

DEN 1041.00
DEN 1095.84

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JINGLANG
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
JLDZ0524
Материјал:
Кристал
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
Пакет:
OPP Пена Картон
Големина:
22x20mm

Избор на купувачот