GZEELE НОВ руски тастатура за лаптоп LENOVO F41 F31G Y510A F41G G430 G450 C100 C200 C460 C466 Y330 Y430 F41A G455 RU изгледот
Ново

GZEELE НОВ руски тастатура за лаптоп LENOVO F41 F31G Y510A F41G G430 G450 C100 C200 C460 C466 Y330 Y430 F41A G455 RU изгледот

DEN 392.00
DEN 522.24

Во форма достапна за нарачката


забелешка: тастатурата произведени од страна на секој производител ќе бидат малку различни, без да влијаат на нормално користење на тастатура. Ве молиме да се свесни дека ние не прифаќа враќање на пари поради мала разлика во производство
Состојба : Нова и Сосема Гаранција : 180 денови Боја : ЦРНА

Главните својства

Стандард:
Руски Стандард
Бренд Име:
GZEELE
Компатибилен Бренд:
Леново
Број На Модел На:
F41 F31G Y510A F41G G430 G450 3000 C100 C200 C460 C466 Y330 Y430 F41A
осветлување:
NO
боја:
Црна

Избор на купувачот