Висок Квалитет на Воена Појаси за Мажи Еластичен Платно Тактички Мажите Појас Луксузни Познатиот Бренд Вистински Шарени Pin Тока Машки Рака
Ново

Висок Квалитет на Воена Појаси за Мажи Еластичен Платно Тактички Мажите Појас Луксузни Познатиот Бренд Вистински Шарени Pin Тока

DEN 369.00
DEN 576.96

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Појас Должина:
110cm
Тип На Објект:
Појаси
Шаблон Тип:
Цврста
Појас Ширина:
3.8 cm
Бренд Име:
maikun
Појаси Материјал:
Платно
Тока Ширина:
5.5 cm
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Стил:
Повик
Тока Должина:
7cm
Број На Модел На:
belt1085
Појас Должина:
110cm
Појас Ширина:
3.8 cm
Применливи Половината:
87cm-93cm
Појас Стил:
Неврзан Појас, Мода Појас, Воена Појас, Тактички Појас
Појас Материјал:
Платно, метал
Тока Тип:
Плоштад Метал Тока
Популарната Елемент:
Воена Тактичка Дизајн
појавување на облека:
Фармерки, Палта, Панталони,маица,Панталони
Применливи Луѓе:
Мажи за Појас, Машки Ремен, Појаси за Мажи
категорија:
Појаси & Cummerbunds

Избор на купувачот