GZEELE руската тастатура за лаптоп LENOVO Ideapad Y650A Y650 серија RU изгледот лаптоп замени Тастатура бела боја
Ново

GZEELE руската тастатура за лаптоп LENOVO Ideapad Y650A Y650 серија RU изгледот лаптоп замени Тастатура бела боја

DEN 945.00
DEN 1260.00

Во форма достапна за нарачката


Состојба : Нова и Сосема Гаранција : 180 денови Боја : бела

Главните својства

Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
Y650A Y650
Бренд Име:
GZEELE
Компатибилен Бренд:
Леново
осветлување:
NO
боја:
Бела

Избор на купувачот