Солидна кујна Организатор сунѓерот носителот со потрошувачка фах ткаенина за чистење на мозоци рек мулти-боја на Четка полица за кујнски прибор
Ново

Солидна кујна Организатор сунѓерот носителот со потрошувачка фах ткаенина за чистење на мозоци рек мулти-боја на Четка полица

DEN 373.44

Во форма достапна за нарачката


Солидна кујна Организатор сунѓерот носителот со потрошувачка фах ткаенина за чистење на мозоци рек мулти-боја на Четка полица за кујнски прибор
Карактеристики :
1.100% сосема нов и висок квалитет.
2.Животната средина ПП материјал, силна носат, мазна и издржливи.
3.За да потоне до сунѓерот, перење подлога, итн., лесно да се извлече, да ги задржи на табелата чисти и уредно, грижа кујна сува здравје.
Пакувањето на производот :
1 x складирање багажник

Главните својства

Тип:
Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
Применливи Простор:
Кујна
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Инсталација Тип:
Кат Тип
Употреба:
Дребулии
Број На Модел На:
zuan499
Нема. на Групи:
Еден
Бренд Име:
Halojaju
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
-
Тип:
чување на решетката
Име:
drainer
Производот:
исцедете лента
Наслов:
одвод багажник
Употреба:
сунѓерот носителот
складирање рек тип:
полица чистење на сунѓерот мозоци багажник
Функција:
Организаторот
Функција:
кујнски прибор
Тип На Производ:
чување на решетката
тип - 2:
сунѓерот носителот

Избор на купувачот