KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35035 современиот германски јазик борбено возило алатки за прицврстување на кодот за модификација (ГМ)
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35035 современиот германски јазик борбено возило алатки за прицврстување на кодот за модификација (ГМ)

DEN 1225.92

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот