MECARMY PT16 3x КРИ XP-G2 1000 lumens Ултра Светла USB Полнење Компактен Фенерче
Ново

MECARMY PT16 3x КРИ XP-G2 1000 lumens Ултра Светла USB Полнење Компактен Фенерче

DEN 3115.20

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Рефлектори
Тип На Батерија:
Литиум Јонска,16340
Зум:
No
Функција:
Тешко Светлина
Wattage:
lumens
Поддршка Dimmer:
5-8 датотеки
Тело Материјал:
Алуминиум
боја:
Бела
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Извор На Светлина:
LED Светилки
полнач:
Батерија
Осветлување Растојание:
100-200 метри
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
Број На Модел На:
PT16
Лумен:
1000
Водоотпорен:
Yes
сертификација:
CCC
Модел на LED Монистра:
3x КРИ XP-G2

Избор на купувачот