Моден 925 Сребрен Плоштадот Студ Earring за Жени, Девојки Циркони Earring Партија Bijoux Накит Анти-Алергиски Aros Arete ED424
Ново

Моден 925 Сребрен Плоштадот Студ Earring за Жени, Девојки Циркони Earring Партија Bijoux Накит Анти-Алергиски Aros Arete ED424

DEN 297.60

Во форма достапна за нарачката


Превозот И Ракувањето Со :
1. Нарачки се испраќаат во рок од 2 до 5 работни дена по исплата е расчисти, со исклучок на нарачки направени од петок до недела и правни празници.
2. Ве молиме да се осигурате дека превозот адреса можете да се обезбеди на вашиот Aliexpress сметка.,ние не сме одговорни за undeliverable адреса.
Повратни информации :
1. Задоволството на клиентите е наш врвен цел. Сите производи се квалитетни проверени.
2.Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за вашето мислење, ако не сте задоволни со нашите производи или услуги.
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.

Главните својства

Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ED424
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
бебе принцеза
Обликотшема:
Плоштад
is_customized:
No
Материјал:
Кубен Циркони

Избор на купувачот