Уникатен Подарок Уметникот Рака-насликани Висок Квалитет Seascape Апстракт Брод и Морето Маслото за Пријател рачно изработени Платно маслени
Ново

Уникатен Подарок Уметникот Рака-насликани Висок Квалитет Seascape Апстракт Брод и Морето Маслото за Пријател рачно изработени

DEN 2472.00
DEN 4848.00

Во форма достапна за нарачката


За да ги Прилагодите : Ние сме мило да ве поддржат различни големина, боја или нов дизајн. Нема потреба да се грижите за квалитет, ние ќе ви покаже слики пред превозот. За Квалитет : Сите масла се рака-насликани од страна на нашите уметници, тие секогаш внимателно селектирани од страна на професионални КК пред превозот. За Пакување : Сите слики се внимателно се одликува со стандарден пакет за да се избегне оштетување за време на превозот начин. Ако имате било каква причина не сте задоволни со производот од нас, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на прво и ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем ПОБРЗО! Answer : ___________________________ Note : 1.Поради сите маслени се рака-насликани на платно, тоа може да биде мало различни во фотографија, ве молиме да се разбере. 2.Слика без да се протегала и врамени, само платно нафта сликарство. 3.Капка превозот е достапен.

Главните својства

Големина (Инчен):
50x70cm, 60x90cm, 70x100cm, 80x120cm, 100x150cm
Тип:
Масла
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
Лен
Рамка на режимот:
Формулиран
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Медиум:
Масло
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Бренд Име:
КАПЕ
Предмети:
Seascape
Број На Модел На:
seascape маслени
Протегала/Врамени:
Не, Без никаква рамка
Уметнички дела име:
seascape маслени
Инч и CM:
1 инч=2.5 cm
Технички:
Рака-насликани маслото на платно
Примена:
Ѕидни украси, Подароци
апликацијата 2:
Уметноста оркестарот за дневна соба, кујна, итн
Се прилагодите пакет:
на располагање
Се Прилагодите Големина:
на располагање
персонализација на боја:
на располагање
Се Прилагодите Фото:
на располагање

Избор на купувачот