Ж-МЕЛОДИЈА 4x4 Додатоци Прилагодливи Пред Горниот Контрола на Арм За Hilux Vigo / REVO / Fortuner 2005++
Ново

Ж-МЕЛОДИЈА 4x4 Додатоци Прилагодливи Пред Горниот Контрола на Арм За Hilux Vigo / REVO / Fortuner 2005++

DEN 11040.00

Во форма достапна за нарачката


Ж-МЕЛОДИЈА 4x4 Додатоци Прилагодливи Пред Горниот Контрола на Арм За Hilux Vigo / REVO / Fortuner 2005++ Многу Тојота камиони и спортски автомобили работи надвор од фабриката на вредноста кога ќе го инсталирате лифт колекции. Со нашиот патентиран дизајн на оваа горниот контрола рака обезбедува дополнителен +/- 2 степени на camber и 0 степенот до +4 степен на рициново промени. Изграден со OE стил топката заеднички и нови Spec Ride(tm) bushings, оваа рака е дизајниран да се поправи усогласување агли, додека одржување на фабрика возење квалитет. Хибридни тубуларна и кован челик дизајн е тешко доволно да се трка - on или off-road. Овие отстранете ја и заменете оружје се достапни во парови за крена и off-road апликации.
Карактеристики : Добијте повеќе droop патување Добиете вашата управливост и следење назад Добиете на вашите гуми каде што сакате во воланот и
Одговара за : Hilux Vigo Hilux Revo Fortuner
Пакетот Вклучува : 1 Пар ( Лево И Право ) Пред Горниот Контрола Рака
*Сликите прикажуваат во нашата продавница се базира на вистина производи.
*Совршена шопинг искуство е нашата основна,ве молиме да не го прават спорот директно, без да ни се јавите со
Aliexpress Порака, E-mail,Трговија со датотеки, или What APP:+8613967758253.
*Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по Зачувам плаќање дозвола(освен недела и празници
).добредојдовте во комбинација превозот.
*Различни превозот канал(Кина Пост Регистрирани Воздухопловната Epacket ЕМС DHL ПРОЗОРЦИ FEDEX) различни
приходи. Поради економски начин на транспорт,тоа ќе потрае околу 10-45 работни дена.Понекогаш може да биде потребно повеќе
дена,ве молиме да бидете трпеливи.
*Ние не сме одговорни за било ОБИЧАЈ ЗАДОЦНУВАЊЕ или УВОЗ ДОХОД .Ако даночниот или должност во вашата земја
многу ВИСОКА ,ве молиме да не информирате за да се прогласи ниска вредност на фактура, така што ќе може да плаќаат многу ниски даноци.
*12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени
по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
*Сите производи ќе бидат проверени и спакувани и пред превозот .
*Ние ќе го прифати враќањето и да ја плати врати товарни ако добиете било погрешно предмети или оштетување во текот на
транспорт.За други причини ,ние, исто така, ќе го прифати тоа, но се врати товарни треба да се плати од страна на купувачот.
*Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас за прв пат.Задоволството на клиентите е секогаш наш Врвен приоритет.
Не заборавајте да даде " 5 ѕвезда☆ "позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со предмети.

Главните својства

Земја/Регион на Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
000
Hilux-Година:
2015,2008,2012,2007,2013,2014,2005,2010,2011,2006
Производителот Дел Број:
000
Бренд Име:
Ж-МЕЛОДИЈА
Специјални Функции:
Прилагодливи Пред Горниот Контрола Рака
Објектот Должина:
33cm
Материјал Тип:
Челик+Гума
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Објектот Тежина:
10kgs
Тојота Модел:
Hilux
Другиот Дел Број:
000
Објектот Ширина:
33cm
Поставување на Возило:
Пред Се, Лево, Десно
Објектот Висина:
13cm
Име на производ:
Пред Горниот Контрола Рака
Автомобил model1:
За Hilux Vigo / REVO
автомобил model2:
За Hilux Fortuner
Прилагодување на опсег:
Camber +/- 2.00 степен
Рициново:
0.0 степен на +4.00 степен
Време на инсталација:
8 hr/страна
Состојба:
100% Сосема Нов
квалитет:
Точно тестирани
Објектот се вклучени:
1 Пар ( Лево И Право ) Пред Горниот Контрола Рака
Гаранција:
Yes

Избор на купувачот