Wifreo 1Set Мека Плута Сплит Зафат Род се Справи со Baitcast Риболов Прачка Изградба и Поправка DIY се Справи со Пластични Ролна Седиште Задните Зафат
Ново

Wifreo 1Set Мека Плута Сплит Зафат Род се Справи со Baitcast Риболов Прачка Изградба и Поправка DIY се Справи со Пластични Ролна

DEN 295.00
DEN 427.20

Во форма достапна за нарачката

За пакети кои се испраќаат преку EMS, DHL, или други курир, мнозинството пакети ќе пристигнат во 5 ~ 15 дена. Ве молиме овозможи 1~3cm големина diviation поради мерка errow. За било документи или помош потребни за царинска објаснување, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори веднаш.
Wifreo 1 Set Мека Плута Сплит Зафат Род се Справи со Baitcast Риболов Прачка Изградба и Поправка DIY се Справи со Пластични Ролна Седиште Задните Зафат
Baitcast Плута Зафат Род се Справи со Комплет со Седиште Ролна
Материјал : Плута имитираат шема, Премиум мека ЕВА, Пластични (Ролна Седиште)
Функција :
Мала Тежина, Лесно Се Инсталира
Плута Шема Рачка, Се Чувствуваат Мека, Стилски
2 Групи/многу
Напомена :
1.
За секое прашање или проблем towarding производи што се продаваат или не се продава од Хуго е Продавница, можете слободно да контактирате со нас, ние ќе ви одговори веднаш. П : Колку долго може да се добие мојата цел? А : ве Молиме преглед над колона "време на испорака". Ако ви треба повеќе помош за изработка на плаќањето, ве молиме кликнете тука :
Хуго е Продавница за поддршка на превозот на мнозинството земји во светот, ако не можете да ја пронајдете вашата земја во адресата опција листа, ве молиме контактирајте со нас. Сите ние сме риболов, ентузијаст, ние ќе бидат високо ценети за било какви сугестии за подобрување на нашата квалитет на производот и услугите стандард.
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во Иднина. Ние ги прогласи сите наши пост пакети во "catagory на објекти" како "подароци" со ниска вредност помеѓу 1 да 20 Ние брод на налози се строго според цел адреса, доколку има било какви промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да можеме превозот надвор. Ние нудиме гаранција услуга животен век долго, ние се грижиме за она што ти е гајле.м ~ 23 : 30 часот понеделник~ сабота, можете исто така да ни остави порака и ако не сме таму за да ви одговори во реално време. П : можете Да направите за да ги прилагодите на услугата? A : Да, Хуго е Продавница нудат персонализирана услуга за некои производи, вие сте добредојдени да се истрага со нас. Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации. Парите се депонирани безбедно со Aliexpress.
Време на испорака се смета по пакет испраќаат надвор, не од моментот на ставање на ред. Време на испорака преку пост услуга( за референца само, време на испорака ќе бидат погодени од многу фактори ) : 7~22 Дена : Азија, Северна Америка 12~39 Дена : Запад Евра, Средна Европа, Океанија, Исток Евра 30 ~ 65 Дена : Јужна Америка, Африка, Јужна Африка
Царинската одржа пакети за инспекција, ве молиме да се разбере и љубезно се чека за стоката, исто така можете да ни информираат за продолжување цел заштита на време. Сите стоки ќе бидат внимателно прегледани пред пакување. Ве молиме не веднаш да даде негативни коментари".
Вашето задоволство е наша persuite, ве молиме да го оценувате ни 5 ѕвезди стапки и позитивни коментари. Парите е објавен на нас само откако ќе се потврди испорака. Ве молиме да не даде негативни коментари или 3 ѕвезди или подолу пред да контактирате со нас, најдобар начин да се реши проблемот е да разговараат со нас. Замена или надомест на штета ќе се врши според per ситуација. Ве молиме да се разбере и да соработуваат со нас ако царинскиот задржете пакет за инспекција.

Главните својства

Тврдост:
Мека
Позиција:
Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Резервоар Езерцето
Бренд Име:
Wifreo
категорија:
Телескопски Риболов Прачка
Топ Дијаметар:
N/A
Материјал:
пластични + Корк

Избор на купувачот