1: 100 легура се повлече назад борец модел,висока симулација руската борец T50,метал diecasts,музика флеш SU57 модел играчки,трговија на големо
Ново

1: 100 легура се повлече назад борец модел,висока симулација руската борец T50,метал diecasts,музика флеш SU57 модел играчки,трговија

DEN 529.00
DEN 575.52

Во форма достапна за нарачката

[Име ] : 1 : 100 легура борец [Size] : За 22cm долго [Боја] : Blue&Orange&Сива [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска целата мрежа

Главните својства

боја:
Сива, Сина, Портокалова
Карактеристики:
Diecast,Модел,Трепка,Музички,Се Повлече Назад
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
не се јадат
Број На Модел На:
hangjue
Бар-кодот:
No
Бренд Име:
hangjue
Скала:
1
Материјал:
Метал
Брод/Поморски Брод:
Други
Тип:
Автомобил
Карактеристики:
Diecast

Избор на купувачот