Секси Жени Висока Намали Теди Леотар Bodysuit Јапонски Камшик Едно Парче Бански Еротска долна Облека ClubWear Bodysuit Бански FX7
Ново

Секси Жени Висока Намали Теди Леотар Bodysuit Јапонски Камшик Едно Парче Бански Еротска долна Облека ClubWear Bodysuit Бански

DEN 296.00
DEN 422.40

Во форма достапна за нарачката

Секси Жени Висока Намали Теди Леотар Bodysuit Јапонски Камшик Едно Парче Бански Еротска долна Облека Club Wear Bodysuit Бански FX7
Големина
Градите
Првенство
Колковите
Половината
cm
во
Б-В
cm
во
cm
во
Една Големина Одговара На Повеќето
80-92
32-36
86-95
34-51.6
60-81
24-32

Главните својства

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Телото Одговараат На
Материјал:
Polyethersulfone,Ацетат,Најлон
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
16012001
Ткаенина Тип:
Broadcloth

Избор на купувачот