RH страна / крило огледало покритие за ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ бора MK4 1996-2004
Ново

RH страна / крило огледало покритие за ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ бора MK4 1996-2004

DEN 431.52

Во форма достапна за нарачката

Ова е крило огледало покритие за "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ mk4 1994-2004 100% Сосема Нов и Висок Квалитет

Главните својства

Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Должина:
18cm
Модел Година:
1996-2004
Објектот Висина:
6cm
Име На Модел:
голф 4
Бренд Име:
0924mirror
Објектот Ширина:
9cm
Материјал Тип:
ABS

Избор на купувачот